Доступність посилання

ТОП новини

У Запорізькій області двоє суддів 4 роки ухиляються від звинувачень у корупції


Двом суддям Мелітопольського суду протягом чотирьох років вдається ухилятися від пред'явлення обвинувачень у хабарництві та корупції.

Про це розповів прокурор Запорізької області Валерій Кулаков на прес-конференції в суботу.

За його словами, дві кримінальні справи щодо суддів було порушено ще у 2004 році.

«Вони повністю розслідувані. Але досі, оскільки вони (судді, – ред.) усіма можливими й неможливими засобами ухиляються від пред'явлення обвинувачень, досі ці справи ще не в суді», – зазначив Валерій Кулаков.

Прокуратура Запорізької області через Генеральну прокуратуру звернулася до Голови Верховного Суду для того, щоб ним було внесено відповідне питання до Верховної Ради, і було отримано згоду на затримання та арешт суддів.

За той час, поки прокуратура намагається довести справу до логічного кінця, судді Мелітопольського суду вже стали чоловіком і дружиною, і у них з'явилася спільна дитина.

«Є багато перешкод на шляху до того, щоб притягти суддю до кримінальної відповідальності. Навіть до дисциплінарної відповідальності», – зауважив Валерій Кулаков, і додав, що часто працівники прокуратури скуті рішеннями судів ще на перших етапах розслідування справ стосовно суддів.

XS
SM
MD
LG