Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 01:01

Для проведення дострокових виборів до ВР потрібен політичний консенсус – нардеп


Заслужений юрист України, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко заявив Радіо Свобода, що «конфлікт у виконавчій гілці влади потрібно вирішувати або на користь чисто «президентської республіки» з посиленням повноважень Президента, або віддати перевагу «парламентській республіці», щоб вона була єдина вертикально-інтегрованою і надавала можливість очільнику виконувати свої повноваження. Бо у нас сьогодні Президент суттєво впливає на функціонування виконавчої гілки влади і не дозволяє нормально та повноцінно їй працювати, попри те, що, за Конституцією, саме Кабінет Міністрів України є виконавчим органом влади».

Кажучи про можливості проведення дострокових виборів до ВР, Власенко, зокрема, зазначив: «Якщо буде досягнуто політичного консенсусу, то наступного року, за допомогою юридичних правових механізмів, теоретично можна буде провести дострокові вибори до Верховної Ради. Але юридичних механізмів без політичного консенсусу не існує. Щоправда, БЮТ сьогодні не розглядає будь-які юридичні можливості щодо проведення дострокових виборів до парламенту».

Торкаючись проблем «Укррудпрому», народний депутат сказав, що «потрібно переглянути умови «Укррудпрому», а також повернутися й переглянути Закон «Про особливості приватизації «Укррудпрому», який в 2004 році прийняла Рада. Я проаналізую це питання і, якщо будуть такі підстави, вийду з відповідним законопроектом», - заявив Сергій Власенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG