Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає не маніпулювати економічними показниками України


«Ті люди, особливо політики, які говорять, що в системі світової економічної кризи Україна в найгіршому становищі – це абсолютно не відповідає дійсності», – заявила Прем’єр-міністр під час наради з головами обласних рад за участю спікера Верховної Ради Володимира Литвина.

За словами Юлії Тимошенко, за темпами промислового виробництва Україна посідає середні місця порівняно з іншими країнами, зокрема, з Казахстаном і Росією.

В умовах світової економічної кризи для подолання її наслідків в українській економіці необхідно координувати дії всіх гілок влади, заявила Тимошенко.

Вона також запропонувала керівникам обласних рад обрати свого представника, який зміг би бути присутнім на засіданнях уряду.

«Цей постійний представник працюватиме, по суті справи, як представник вашого колегіального органу. Він зможе заздалегідь одержувати всі проекти постанов уряду й урядових рішень, він зможе вносити від вашого імені зміни, доповнення й зауваження, а, крім того, і ви через нього зможете самі ініціювати внесення певних нормативних актів – проектів постанов і розпоряджень уряду, змін до чинних законів і змін в діюче рішення уряду», – заявила прем’єр.

XS
SM
MD
LG