Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 00:06

Рада Європи закликає Україну врешті затвердити антикорупційний пакет


Представник генерального секретаря Ради Європи з координації програм співпраці в Україні Аке Петерсон закликав Верховну Раду ухвалити низку законопроектів із протидії корупції, котрі чекають остаточного схвалення з грудня 2006 року.

Про це сказано в заяві, оприлюдненій прес-службою представника генерального секретаря Ради Європи в Україні.

У повідомленні зазначено, що ці законопроекти були підготовлені для виконання зобов'язань, які випливають із членства України в Раді Європи.

«Ухвалення цих законопроектів є також умовою для вступу до сили для України Кримінальної конвенції Ради Європи з боротьби з корупцією і Конвенції ООН проти корупції», – наголошується в повідомленні.

Зазначені законопроекти пройшли експертизу європейських фахівців і загалом відповідають антикорупційним європейським стандартам, мовиться в заяві.

У Верховній Раді заплановано розгляд у другому читанні пакета антикорупційних законопроектів: проекту закону про основи запобігання і протидії корупції, проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення і проекту закону про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG