Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 19:25

Тимошенко: криза не зіб’є Україну зі шляху демократії


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що економічні проблеми, викликані кризою, не зможуть збити східноєвропейські країни, зокрема й Україну, зі шляху свободи й демократії.

«Труднощі, які ми переживаємо сьогодні, вони просто бліднуть порівняно з тими викликами, які вдалося подолати для повалення тиранії. Ми не дозволимо цим проблемам, сьогоднішній кризі, сьогоднішнім труднощам збити нас з курсу – з курсу свободи, демократії й благополуччя», – сказала Тимошенко, виступаючи в Кракові під час святкування 20-річчя падіння комуністичного режиму в Польщі.

Вона висловила упевненість в тому, що Україна все ж таки стане членом Європейського Союзу.

«Європейський проект поки що до кінця не завершений. Не завершений тому, що там ще немає повноцінної участі України», – зазначила український прем’єр.

Вона подякувала своїм колегам із ЄС, польським колегам «за те, що Польща є однією з тих країн, яка наполегливо намагається прокласти для України шлях туди, де ви вже є (в ЄС)».

«Ми вам заздримо, але віримо в те, що Україна буде в Європейському Союзі», – сказала Тимошенко.

Свій виступ прем’єр України закінчила фразою польською мовою: «Хай наша солідарність живе тисячу років».

Під час сьогоднішніх святкувань у Кракові також виступили колишній президент Польщі Лех Валенса, нинішній польський прем’єр Дональд Туск, колишній Президент Чехії Вацлав Гавел. Вітальні слова виголошували учасники святкувань – прем’єри Німеччини, Угорщини, Литви, Румунії, Словенії.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG