Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 02:52

Військові Чорноморського флоту вже менше порушують міграційні закони – МВС


Українська міліція заявила про тенденцію зниження порушень міграційного законодавства військовослужбовцями Чорноморського флоту Росії і підвищення рівня дисципліни з дотриманням міграційних законів України.

Зокрема, ця тенденція простежується в тому, що військовослужбовці флоту і члени їхніх сімей, громадяни Росії, стали частіше звертатися по реєстрацію в Севастополі для законних підстав перебування на території України. Лише наприкінці травня з цього питання звернулося 108 військовослужбовців Чорноморського флоту Росії і членів їхніх сімей.

У рамках виконання указу президента про пересування військових формувань Чорноморського флоту Росії у травні цього року на військовослужбовців флоту складено 60 адміністративних протоколів за порушення міграційного режиму, а в червні – 25, повідомив сьогодні департамент зв’язків із громадськістю та міжнародної діяльності Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Щойно вчора відділ зв’язків із громадськістю Управління МВС України в Севастополі видав заяву про те, що російські моряки порушують міграційне законодавство України.

Уже з початку нинішнього року міліція Севастополя виявила 135 порушників міграційного законодавства України з-поміж військовослужбовців Чорноморського флоту Росії, а за весь минулий рік працівники МВС виявили 277 порушників із-поміж російських моряків, повідомили правоохоронці.

За цим повідомленням, у Севастополі військовослужбовці Чорноморського флоту складають загалом десяту частину від усіх виявлених нелегальних мігрантів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG