Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 02:39

Тимошенко пророкує розкол через вибори Президента, Янукович закликає не допустити цього


Прем’єр-міністр заявила, що те, що президентська кампанія розколе Україну і сіятиме розбрат між політиками і частинами території, «на жаль, є фактом нашого реального політичного життя».

Юлія Тимошенко стверджувала, що впродовж кількох останніх років намагалася зробити все, щоб такого розколу не було.

Зокрема, за її словами, планованим створенням широкої коаліції вона якраз і хотіла уникнути дестабілізації становища в Україні.

Лідера Партії регіонів Віктора Януковича, з яким вона збиралася створювати коаліцію, Юлія Тимошенко звинуватила в страхові брати відповідальність перед «відкритими президентськими виборами», через який той вийшов із переговорів.

Вона заявила, що в обговорюваному ними проекті змін до Конституції не було виборів Президента в парламенті, а оприлюднений у пресі текст цих змін не відповідає тому, що обговорювався.

За словами Тимошенко, Янукович вийшов із переговорів про коаліцію саме тому, що така Конституція не давала йому «гарантованої перемоги на президентських виборах».

У своєму виступі в вівторок Юлія Тимошенко також різко критикувала Президента і звинувачувала Віктора Ющенка в тому, що він «живе і працює проти країни» і вдається до «істерики» в своїй «руйнівній діяльності» проти її уряду і проти планів створити широку коаліцію.

Раніше в вівторок лідер Партії регіонів у своїй заяві закликав політиків подбати про те, щоб майбутні президентські вибори «не розділили Україну» і людей «так, як це відбулося 2004 року», щоб «не було в результаті переможених і принижених».

Віктор Янукович вважає, що всі, хто вирішив балотуватися на Президента, мають розуміти, що «перемогти має Україна». Для цього, заявив він, необхідно «подолати кризу, об’єднати країну й обрати справедливість, а не переслідування політичних опонентів».

Іще раніше в вівторок Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що переговори про створення широкої коаліції між Блоком Юлії Тимошенко і Партією регіонів провалилися, бо ці дві політичні сили «не змогли поділити країни, а зараз намагаються звинувачення з цього приводу перекинути одне на одного».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG