Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 13:41

Вінський заявив про політичні причини своїх розбіжностей з Тимошенко


Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський заявив, що вважає політичними причини своїх розбіжностей із Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, що призвели до його відставки.

Про це він заявив на прес-конференції.

«Політична складова очевидна. Я думаю, що Прем'єр-міністрові було некомфортно мати поруч людину, в якої завжди є власна точка зору і яка не міняє її залежно від обставин», – сказав Вінський.

Він додав, що охолодження у стосунках з Тимошенко в нього почалося ще з осені 2008 року, коли Вінський активно виступав проти створення коаліції Блоку Юлії Тимошенко й Партії регіонів у Верховній Раді.

Міністр також додав, що вважає неетичною й неприпустимою практику, коли Прем'єр-міністр дозволяє собі дискредитуючі висловлювання щодо міністра зі своєї політичної сили.

Вінський наголосив, що брав участь у рекламі проекту єдиного електронного квитка й поширення квитків через відділення «Укрпошти» тільки з метою активного інформування населення про них на правах одного з ініціаторів проекту.

Він додав, що навіть подумати не міг про те, що його поява на екрані в цих роликах буде трактована як спроби якої-небудь політичної агітації.

«Я не міг припустити, що Прем'єр-міністр мене приревнує до того, що я став більше миготіти на телебаченні», – сказав міністр.

Він додав, що говорити про те, що його конфлікт із Прем'єр-міністром має економічну складову, можна буде на підставі того, які кадрові призначення будуть зроблені урядом після звільнення Вінського.

15 червня Тимошенко заявила, що команда Вінського має намір висунути його кандидатом на виборах Президента і що для реклами міністра планувалося витратити 15 мільйонів гривень коштів «Укрпошти».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG