Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:28

З’їзд «Нашої України» підтвердив остаточне руйнування демзасад у партії – Мартиненко


Голова фракції «Наша Україна – Народна самооборона» у Верховній Раді, голова Київської міської організації партії «Наша Україна» Микола Мартиненко вважає, що перебіг VII з’їзду «Нашої України» підтвердив найгірші очікування Ради Київської міської організації.

Як повідомили у прес-службі міської парторганізації, на цьому її голова наголосив, коментуючи результати з’їзду, що відбувся сьогодні у Києві.

На думку Мартиненка, «в партії остаточно взяли гору небезпечні тенденції руйнування демократичних засад, перетворення нашої політичної сили на закрите акціонерне товариство».

«Безпрецедентним став заклик керівника партії до колективної політичної розправи «без суду і слідства» над однопартійцями, над найпотужнішою регіональною організацією, яка посміла мати власну думку щодо майбутнього «Нашої України». На жаль, псевдовожді намагаються використати партію у власних політичних цілях як слухняний інструмент для дестабілізації ситуації в державі», – зауважив Мартиненко.

На його переконання, «в цій ситуації говорити ні про демократію, ні про політичні перспективи «Нашої України», на жаль, не доводиться».

Він додав, що незабаром київські «нашоукраїнці» обговорять рішення з’їзду та будуть самостійно визначатись зі своїм членством у партії.

Мартиненко також наголосив, що не збирається виходити з парламентської коаліції.

Сьогодні з’їзд партії «Наша Україна» доручив політраді партії прийняти рішення щодо зміни керівництва київської парторганізації.

Таке рішення було ухвалене на пропозицію народного депутата Ксенії Ляпіної.

Вона зауважила, що сьогодні керівництво київської організації «Нашої України» фактично відірвало від роботи киян – рядових членів партії.

За її словами, з цієї ситуації є вихід, зокрема, відповідно до статуту партії, можна здійснити перереєстрацію київської міської організації.

26 червня київська міська організація «Нашої України» заявила, що не братиме участі у з’їзді партії 27 червня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG