Доступність посилання

15 Грудень 2018, Київ 17:34

БЮТ за скасування недоторканності на позачерговому засіданні Ради


Фракція Блоку Юлії Тимошенко має намір наполягати на розгляді Верховною Радою скасування депутатської недоторканності на позачерговому засіданні 3 липня.

У БЮТ зазначають, що завжди послідовно виступали за скасування будь-яких привілеїв для депутатського корпусу, і в першу чергу – недоторканності.

«Однак укотре наша ініціатива не знайшла підтримки. Протягом роботи Верховної Ради шостого скликання наша фракція неодноразово наполягала на ухваленні закону про зняття депутатської недоторканності. Однак наші колеги у парламенті під різними приводами відмовляються навіть розглядати такий законопроект», – йдеться в заяві прес-служби фракції.

Водночас представник БЮТ Валерій Писаренко заявив, що до порядку денного завтрашнього позачергового засідання Верховної Ради поки що внесені тільки кадрові питання.

Призначення в уряді парламент мав розглянути на позачерговому засіданні вчора, але через блокування роботи Верховної Ради фракцією Партії регіонів ці питання не обговорювалися.

Щодо недоторканності, то голова парламенту Володимир Литвин раніше допускав, що Верховна Рада ухвалить рішення про скасування депутатської недоторканності до проведення виборів Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG