Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 12:42

МВС розраховує до жовтня передати справу Флетчера в суд


Слідчі Міністерства внутрішніх справ планують до жовтня завершити та направити до суду кримінальну справу за звинуваченням у шахрайстві американця, організатора «Глобальної системи тренінгів» Роберта Флетчера.

«Я думаю, що ми маємо десь у третьому кварталi завершити i передати до суду справу Флетчера, якщо не з’являться новi потерпілі», – заявив заступник мiнiстра внутрiшнiх справ Петро Коляда.

За його словами, МВС неодноразово зверталося до громадян, які постраждали від дій Флетчера, з проханням повідомляти про це в органи внутрішніх справ. «Але не всі зразу звертаються, наразі у справі є заяви від близько 100 потерпілих. На загальну суму майже 50 мільйонів гривень», – зазначив Коляда.

Щодо того, чи визнає Флетчер свою провину, Коляда зазначив: «Він не визнає, але не обов’язково, щоб він визнавав – є докази».


Організатора тренінгів «Секрети мільйонерів» затримали в Києві 22 листопада минулого року. За даними МВС, Флетчер загалом ошукав українських громадян щонайменше на 500 мільйонів гривень.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG