Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 15:30

Тимошенко: УЄФА затвердить чотири міста України для Євро-2012


Україна переконає УЄФА остаточно затвердити чотири міста, які будуть приймати чемпіонат Європи з футболу в 2012 році, заявила прем’єр Юлiя Тимошенко.

«Ми абсолютно переконанi, що 30 листопада Україна буде повнiстю готова, щоб затвердили чотири мiста, якi прийматимуть iгри, й отримає позитивну оцiнку підготовки», – сказала прем’єр пiсля засiдання мiжурядової комiсiї України та Польщi з питань пiдготовки до фiналу Чемпiонату.

Зі свого боку, прем’єр Польщi Дональд Туск наголосив, що на нього велике враження справила iнформацiя про процеси пiдготовки до Євро-2012 в Українi, зокрема, рiшення українського парламенту про надання додаткових коштiв на фiнансування робiт, незважаючи на економiчну кризу.

За його словами, вiдтепер двi країни переходять до другого етапу пiдготовки – реалiзацiї спiльних проектiв iз гарантування безпеки проведення масових заходiв, перетинання кордонiв, роботи з гарантування безпеки руху, обмiну iнформацiєю.

Пiд час засiдання мiжурядової комісії вiце-прем’єр Iван Васюник повiдомив, що цього року з бюджету України на пiдготовку буде видiлено 800 мільйонів євро.

У травні Європейський союз футбольних асоціацій визначив Київ містом, що приймає матчі Євро-2012 в Україні, а рішення щодо Донецька, Львова й Харкова відклав до 30 листопада. При цьому керівництво УЄФА вирішило, що від України чемпіонат можуть прийняти й менш як чотири міста, можливо, й лише два. Так само в кінці листопада вирішать, чи отримає Київ право прийняти фінал Євро-2012, а не тільки рядові матчі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG