Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає розблокувати Раду для ухвалення антикризових законів


Прем’єр закликає Партiю регiонiв розблоковувати роботу парламенту i провести у вiвторок засiдання, присвячене винятково розгляду важливих для країни антикризових законопроектiв, що регулюють питання рекапiталiзацiї банкiв i проведення Євро-2012.

Про це повiдомляє прес-служба уряду.

Крім того, Юлія Тимошенко пропонує невiдкладно ухвалити в другому читаннi закон про вибори Президента, який «унеможливить фальсифiкацiї, гарантує чеснiсть та прозорiсть обрання нового глави держави».

За словами прем’єра, «заради зниження температури в сесiйнiй залi» вона готова не наполягати на розглядi кадрових питань, вiдклавши їх до осенi.

Тим часом, Партія регіонів заявляє, що наполягатиме на підвищенні зарплат і пенсій. Проте, як заявив лідер ПР Віктор Янукович, регіонали розуміють необхідність розв’язання питань, пов’язаних з проведенням Євро-2012.

«Також треба ухвалити закон про вибори, треба подбати про вкладників банків, грошові вклади яких знецінюються... Партія регіонів буде голосувати за законопроекти, спрямовані на вирішення цих питань, якщо відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради», – цитує слова Януковича прес-служба Партії регіонів.

Фракція БЮТ ініціює проведення позачергового пленарного засідання парламенту у вівторок, 14 липня.

Партія регіонів з 1 липня блокувала роботу парламенту, вимагаючи першочергового підвищення прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат і пенсій, а також звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка й міністра освіти Івана Вакарчука.

XS
SM
MD
LG