Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 01:43

ЄС оновив «чорний список» авіаперевізників


Із міркувань безпеки Європейський Союз наклав заборону на польоти до країн ЄС літаків кількох країн – зокрема, йдеться про літаки всіх авіакомпаній Казахстану, за винятком Аir Astana; літаки всіх компаній Замбії. Водночас дозволено польоти до ЄС чотирьом компаніям Індонезії.

До «чорного списку» не увійшла, наперекір очікуванням, єменська авіакомпанія Yemenia, літак якої, здійснюючи рейс на Коморські острови в червні, впав до Індійського океану. Тоді вдалося врятуватися одній особі зі 153, які перебували на борту. Після трагедії стало відомо, що літак довгий час мав технічні проблеми і йому були заборонені польоти до Франції.

У списку, як і раніше, залишаються чотири українські авіакомпанії: «Мотор Січ», яка належить однойменному запорізькому авіамоторному підприємству; Українська авіаційна транспортна компанія (УАТК), відома також як Ukrainian Cargo Airways, що є державним підприємством Міністерства оборони; Українсько-Середземноморські авіалінії, відомі ще як UM Air; а також авіакомпанія «Воларе».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG