Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 17:25

Литвин відкрив засідання парламенту


У Верховній Раді України відкрилося позачергове пленарне засідання. В сесійній залі зареєструвалося 250 народних депутатів.

Голові Верховної Ради Володимиру Литвину вдалося вийти зі свого кабінету, який був заблокований представниками фракції Партії регіонів, і зайти до президії для відкриття позачергового засідання.

Проте при цьому сталася бійка між охороною Литвина та депутатами від Партії регіонів. Як повідомила речниця спікера Ольга Чорна, коли охорона спробувала вивести голову парламенту з кабінету, депутати спровокували бійку.

На початку засiдання спiкер оголосив про намiр закрити 4-у сесiю шостого скликання пiсля розгляду всього порядку денного, запланованого на позачергове пленарне засiдання.

Водночас мiж депутатами БЮТ i Партiї регiонiв сталася сутичка пiд трибуною. При цьому Литвин оголошував про складення присяги депутатом БЮТ Олегом Тищенком.

Спікер Литвин зауважив, що на сьогодні деякі політичні сили демонструють, що в них немає жодного бажання ухвалювати рішення, і все робиться для того, щоб «довести ситуацію до абсурду».

Він назвав неприпустимим блокування роботи парламенту і закликав лідерів усіх політичних сил прийти до парламенту та висловити свою позицію.

«Хай усі вожді прийдуть до Верховної Ради та аргументують свою позицію», – заявив Литвин.

На сьогоднішньому позачерговому засіданні парламент, зокрема, планує ухвалити зміни до закону про вибори Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG