Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 20:20

Зв’язку між затриманням Пукача і виборами немає – Медведько


Генеральний прокурор Олександр Медведько заперечує зв’язок між затриманням колишнього керівника кримінальної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача й майбутніми виборами Президента.

Він також наголосив на неприпустимості оприлюднення будь-якої інформації щодо свідчень, наданих Пукачем.

Медведько розкритикував заступника голови СБУ Василя Грицака, який наступного дня після затримання екс-керівника кримінальної розвідки МВС оприлюднив деяку інформацію про свідчення, надані затриманим.

«Я вважаю, що неприпустимо, щоб заступник голови СБУ, який не має жодного відношення до пред’явлення обвинувачення, до допиту Пукача, говорив про результати слідства», – зазначив Генпрокурор, зауваживши, що це має вирішувати лише слідчий або керівник слідчої групи, у веденні якого перебуває кримінальна справа.

У зв’язку з цим Медведько зазначив, що слідчий навіть йому особисто заборонив оприлюднювати будь-яку інформацію стосовно результатів допиту Пукача.

22 липня заступник голови СБУ Василь Грицак заявив, що Пукач зізнався в причетності до вбивства Гонгандзе та назвав замовників цього злочину.

А колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко припускав, що затримання Пукача пов’язане з наближенням виборів Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG