Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 16:13

Спікер парламенту Кримської автономії назвав ЧФ Росії гарантом стабільності та спокою


Голова Верховної Ради Криму Анатолій Гриценко переконаний, що Чорноморський флот Росії ще довго буде гарантом стабільності та спокою в регіоні.

Про це спікер кримського парламенту заявив у Севастополі, виступаючи на урочистих зборах на честь майбутнього святкування Дня Військово-Морського флоту Росії (відзначається в останню неділю липня).

«Чорноморський флот РФ постійно вдосконалює свою бойову майстерність і рівень підготовки кадрів, здійснює тісну взаємодію і співпрацю з Військово-Морськими силами України на користь забезпечення безпеки братських держав. Деколи непросто складаються відносини між Україною і Росією в питаннях дислокації Чорноморського флоту, але я переконаний, що Чорноморський флот був, є і ще довго буде гарантом стабільності та спокою в регіоні», – сказав Гриценко.

На його думку, Севастополь важко уявити без перебування на його території Чорноморського флоту Росії.

Гриценко вважає, що «перебування Чорноморського флоту в Севастополі не має бути предметом політичних спекуляцій і приводом для всілякого роду необдуманих дій». За його словами, «штучно створювані в цій сфері конфлікти лише ускладнюють міждержавні відносини і викликають у людей справедливе незадоволення». Тому, наголосив голова парламенту АРК, «висока політична відповідальність, мудрість, зваженість і далекоглядність мають бути визначальними при ухваленні рішень з цих важливих для обох країн питань».

На думку Гриценка, між ВМС України і ЧФ Росії повинні зберігатися і підтримуватися «взаємокорисні, професійно виставлені відносини».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG