Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 04:07

МВФ надасть Україні черговий транш кредиту – економіст


Свою переконаність щодо надання Україні третього траншу позики висловив в ефірі Радіо Свобода директор економічних програм Центру імені Разумкова Василь Юрчишин.

За його словами, для цього є певні об’єктивні та суб’єктивні передумови. Рішення Міжнародного валютного фонду, найвірогідніше, буде позитивним, каже економіст.

При цьому Юрчишин зазначив, що «це, вірогідно, буде останній у цьому році кредит». У практиці МВФ існує положення, що «безпосередньо під вибори Міжнародний валютний фонд намагається зменшити свої фінансові потоки, щоб уникнути звинувачень у політизації», – сказав в ефірі Радіо Свобода директор економічних програм Центру імені Разумкова Василь Юрчишин.

Сьогодні Міжнародний валютний фонд вирішуватиме, чи давати Україні черговий транш кредиту, який має становити 3,2 мільярда доларів. Втім, Київ просить про його збільшення ще на 600 мільйонів. Ці кошти уряд планує направити на фінансування дефіциту державного бюджету.

Між тим, якщо більшість фахівців погоджуються, що третій транш Україна все ж таки отримає, то четвертий, запланований на осінь, зважаючи на наближення президентських виборів, МВФ може відкласти до наступного року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG