Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 12:42

ЄС посилить соціальний захист внутрішніх мігрантів


Рада міністрів із загальних справ та зовнішніх відносин Європейського Союзу вирішила посилити соціальний захист внутрішніх мігрантів, забезпечивши рівність соціальних прав для всіх громадян ЄС, незалежно від країни проживання.

Представник Єврокомісії Катаріна фон Шнурбейн повідомила, що нове законодавство сприятиме мобільності громадян європейських країн, оскільки передбачає отримання ними соціального захисту на одному рівні, незалежно від того, проживають громадяни на батьківщині чи в іншій країні ЄС.

Так, в рамках нового законодавства, передбачається створення спеціальної комп’ютерної системи, яка дасть можливість органам соціального захисту різних країн-членів ЄС перебувати у контакті, що забезпечить рівні умови для соціального захисту.

«Нова система використовуватиметься як до економічно активних, так і до економічно неактивних громадян», – сказала представник Єврокомісії.

За її словами, нова система дасть можливість безробітним шукати нове робоче місце не три, а шість місяців, отримуючи соціальну допомогу, якщо пошук робочого місця ведеться не в країні походження, а в іншій країні ЄС.

Передбачається, що нове законодавство набуде чинності у грудні 2010 року, перехідний період триватиме 15 місяців, протягом якого має бути створена нова комп’ютерна система комунікацій органів соціального захисту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG