Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 06:14

Москва пропонує Києву відкликати двох українських дипломатів


Росiя симетрично реагує у вiдповiдь на рiшення української влади достроково завершити дiяльнiсть двох росiйських дипломатiв в Українi, повiдомили в МЗС Росії.

За повідомленням, сьогодні послу України в Москвi Костянтину Грищенку «зробили подання у зв’язку з недружнiми дiями української влади стосовно двох дипломатичних представникiв Росiї в Українi: генерального консула в Одесi та старшого радника росiйського посольства, яким було запропоновано завершити свою мiсiю в Українi».

«Незважаючи на те, що рiшення стосовно генерального консула Росiї українська сторона «припинила», росiйська сторона розцiнює акцiю офiцiйного Києва як вiдверто антиросiйський крок, що завдає збитків розвитку вiдносин мiж Росiєю та Україною», – йдеться в повiдомленнi.

Послу України повiдомили, що росiйська сторона пропонує українськiй сторонi достроково завершити мiсiю генерального консула України в Санкт-Петербурзi i одного з радникiв посольства України в Москві, повідомили в російському МЗС.

При цьому рiшення росiйської сторони стосовно генерального консула України в Санкт-Петербурзi з урахуванням принципу взаємностi також буде призупинено, йдеться в повiдомленнi.

Ранiше деякі ЗМІ повiдомляли, що українське МЗС висунуло вимогу, щоб старший радник російського посольства Володимир Лисенко, що опікується питаннями Чорноморського флоту, до 29 липня залишив Україну.

Офіційно в МЗС України цього не підтверджували.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG