Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 00:24

Україна наразі не висилатиме генконсула Росії в Одесі


Міністерство закордонних справ вирішило призупинити свою рекомендацію генеральному консулу Росії в Одесі Олександру Грачову достроково припинити його повноваження. Про це повідомили в посольстві України в Росії.

Водночас, це не означає, «що Україна помилилася, i що в Мiнiстерствi закордонних справ України не вважають, що дiяльнiсть Грачова виходить за рамки дипломатичного статусу», сказав представник посольства.

За словами дипломата, продовження виконання повноважень Грачовим в Українi автоматично означає те, що генконсул України в Санкт-Петербурзi залишиться в Росiї виконувати свої обов’язки.

Останнiми тижнями мiж Україною i Росiєю розгорiвся черговий дипломатичний скандал. У ЗМI з’явилася iнформацiя про те, що Київ рекомендував Москвi припинити виконання повноважень радника посольства Росії в Українi Володимира Лисенка, який уже залишив Україну, й генконсула Росії в Одесi Грачова.

У МЗС Росії висловили обурення у зв’язку з такими дiями української сторони й повідомили, що відреагують на це рішення дзеркально, тобто пропонують Україні достроково завершити мiсiю генерального консула України в Санкт-Петербурзi та одного з радникiв посольства України в Москвi.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG