Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 20:11

Міністр: зниження вартості облігацій «Нафтогазу» може бути штучним


Зниження вартості іноземних облігації «Нафтогазу» може бути штучним, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода міністр економіки Богдан Данилишин.

«Можливо і штучне деяке зниження. Цей фактор пов’язаний із кон’юнктурою, яка складається на навколо «Нафтогазу», з кон’юнктурою, яка складається на світових ринках, і з урахуванням світових тенденції. Сьогодні є відповідне зниження, завтра піде підвищення», – зазначив міністр економіки.

За словами Богдана Данилишина, сьогодні причин для нагнітання ситуації навколо «Нафтогазу України» немає.

«Український уряд все робить для стабілізації ситуації, яка пов’язана із діяльністю основного оператора на ринку в Україні. Ніяких причин для нагнітання (ситуації) немає. При появі дестабілізуючих факторів уряд зможе ухвалити відповідні рішення для стабілізації ситуації», – сказав Данилишин.

У статті, опублікованій минулого тижня у газеті Financial Times йшлося, що інвестори, котрі тримають міжнародні облігації українського «Нафтогазу», підготували скаргу до британських регуляторних інстанцій. Їхнє занепокоєння викликало коливання цін на облігації цієї компанії, а також заяви керівника Мінфіну про необхідність пришвидшення реструктуризації боргів НАКу.

Рейтингове агентство Moody’s знизило корпоративний рейтинг «Нафтогазу» в іноземній валюті, а також рейтинги дефолту та боргу НАКу, при цьому поставивши їх на перегляд для можливого подальшого зниження.

А у міжнародну агентстві Fitch заявили, що не планують розглядати реструктуризацію боргів «Нафтогазу» як подію суверенного дефолту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG