Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 14:56

МЗС Росії: в Ющенка довiльно витлумачили заяву Медведєва


Секретарiат Президента України Вiктора Ющенка довiльно iнтерпретував послання росiйського президента Дмитра Медведєва, побачивши в ньому елемент агресiї, заявив заступник міністра закордонних справ Росії Григорiй Карасiн.

«У цьому посланнi жодної агресiї взагалi немає, там висловлене занепокоєння», – сказав вiн.

Так високопоставлений дипломат прокоментував заяву голови ради пропрезидентської партiї «Наша Україна», керiвника Секретарiату Президента Вiри Ульянченко, в якiй йшлося про «агресивну тональність» звернення росiйського лiдера.

«Обнадiює лише та частина цiєї вiдповiдi, в якiй йдеться про те, що два народи, двi держави мають взаємодiяти», – наголосив Карасiн.

У поширенiй ранiше заявi Віри Ульянченко мовиться, що агресивний характер публiчного звернення президента Росії стосується не Віктора Ющенка та його політики, а всiєї України.

Звернення Медведєва, за словами Ульянченко, має нагадати усім політичним силам та громадським організаціям і рухам України про потребу внутрішньої консолідації, незважаючи на політичну чи партійну приналежність.

При цьому вона наголосила, що робить свою заяву саме як голова ради партії «Наша Україна». Секретаріат Президента України чи сам Віктор Ющенко на заяву російського керівника ще ніяк не зреагували.

Напередоднi президент Росії повiдомив про рiшення вiдкласти приїзд нового посла до Києва через «антиросiйський курс» нинiшнього українського керiвництва.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG