Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 21:09

Луценко: Лозінський не перетинав ізраїльського кордону


За отриманою від ізраїльських правоохоронців інформацією, колишній народний депутат України Віктор Лозінський не перетинав ізраїльського кордону. Про це сьогодні заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

«Іншої інформації на наш запит поки що не надійшло», – сказав Луценко.

За словами міністра, це вже не перше можливе місце перебування Лозінського, яке перевіряли за отриманою оперативною інформацією. «Ми вже відвідали, наскільки мені на даний час відомо, вже щонайменше три місця, на які вказували наші агенти», – сказав Луценко.

Як зазначив голова МВС, пошук колишнього депутата – справа кропітка і займає певний час, але «ця робота дасть результат».

«Єдине, щоб я хотів, щоб його розшуки не перетворювалися на шоу – хто перший його виявить. Змагальність у правоохоронній системі – справа добра, але публічність і суб’єктивність непрофесійних суджень шкодить справі», – зауважив міністр.

Він також повідомив, що за фактом публікації в окремому ЗМІ інформації про ймовірне місце перебування Лозінського проводиться службове розслідування. «Винні у витоку інформації будуть дуже жорстко покарані. Ніде у світі, як ви розумієте, не може такого бути, щоб злочинця через газету повідомляли, де він може бути. Людина, яка здає таку інформацію є зрадником служби», – повідомив Луценко.

Екс-депутата Віктора Лозінського звинувачують у причетності до вбивства жителя Кіровоградщини Валерія Олійника. Наразі колишній бютівець перебуває у розшуку.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG