Доступність посилання

ТОП новини
22 Квітень 2019, Київ 03:31

Переговори про скорочення закупівель газу тривають – Тимошенко


Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» і російський «Газпром» ведуть переговори про можливе скорочення обсягів імпорту російського газу в 2010 році.

«Підходи до формування обсягу газу, який потрібен Україні (у 2010 році), обговорюються на рівні керівників «Нафтогазу» і «Газпрому». Коли в цій дискусії з’являться перші ознаки домовленості, я обов’язково підключуся для остаточного підписання документів», – сказала Тимошенко, відповідаючи на питання, чи є вже якісь остаточні домовленості щодо скорочення обсягів закупівлі газу Україною в 2010 році.

Сьогодні, виступаючи на зборах Світового конгресу українців у Львові, прем’єр заявила, що в 2010 році Україна купить лише 25 мільярдів кубометрів російського газу. Цього року, за її словами, Україна купить 33 мільярди кубометрів.

Обсяг поставок газу до України, згідно з контрактом, підписаним на 2009–2019 роки включно, має становити по 52 мільярди кубометрів на рік протягом усіх цих років; зменшення цього обсягу можливе за спільною згодою не більш як на 20%, тобто тільки до 41,6 мільярда кубометрів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG