Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 17:20

Луценко просить ЗМІ поширити архівні документи про Голодомор та репресії


Міністр внутрішніх справ України під час перебування на Львівщині оприлюднив низку архівних документів щодо Голодомору 1932–33 років та репресій 1950-х років, які були розсекречені у 1995 році.

Звертаючись до представників засобів інформації, Юрій Луценко попросив їх розтиражувати та оприлюднити матеріали кримінальних справ, які він привіз, серед них – за фактами канібалізму серед селян та примусового виселення тисяч людей за підтримку ОУН-УПА.

«Я вважаю, що матеріали, які я сьогодні привіз на Львівщину, більше допоможуть на українських виборах, ніж будь-які заклики до незалежності. Мені хочеться показати людям, де ми були ще недавно і звідки ми втекли. Тут є справи, датовані 1950–1951 роками, не так давно ті часи минули, як ця гідра знову почала піднімати голову», – наголосив міністр.

Луценко виступив на відкритті пам’ятної меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволові на приміщенні Золочівського райвідділу внутрішніх справ Львівщини. У цьому будинку Чорновіл у травні-червні 1989 року відбував своє останнє ув’язнення.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG