Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 11:02

МОЗ закликає не вiдмовлятися вiд обов’язкової вакцинацiї дітей


У Мiнiстерствi охорони здоров’я України закликають батькiв не вiдмовлятися вiд обов’язкового календаря вакцинацiї дiтей у перший рiк життя. Про це заявила директор Департаменту материнства, дитинства i санаторного забезпечення МОЗ Раїса Моїсеєнко.

«На сьогоднi ми маємо ситуацiю, коли, фактично, по окремих регiонах половина батькiв вiдмовляються вiд вакцинацiї якiсними вакцинами. Тими вакцинами, за якi ще кiлька рокiв тому батьки у приватних установах платили скаженi грошi для того, щоб тiльки їх придбати», – заявила вона.

За словами Моїсеєнко, в першому пiврiччi 2009 року в Українi всього було вакциновано понад 320 тисяч дiтей, у яких поствакцинальнi реакцiї були встановленi в 0,5% випадках. При цьому представник МОЗ зазначила, що цi показники не перевищують затвердженi нормативною базою України.

У Донецькій і Запорізькій цього місяця померли троє немовлят. Усім їм за кілька днів до смерті робили щеплення вакциною «Пентаксим». Проте комісія Міністерства охорони здоров’я заявляє, що вакцинація не була причиною смерті.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG