Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 08:05

Генпрокуратура порушила справи проти посадовців в’язниць на Вінниччині


Генеральна прокуратура порушила кримiнальну справу стосовно посадових осiб Стрижавської виправної колонiї у Вiнницькій області. Як повiдомили сьогодні в Генпрокуратурi, справу порушили 25 серпня за ознаками «зловживання владою або службовим становищем» та «службової фальсифікації».

За даними відомства, минулого місяця спiвробiтники ГПУ виїхали до Вiнницької областi з перевiркою у зв’язку з публiкацiями в ЗМI про порушення законностi в закладах управлiння Державного департаменту з питань виконання покарань у Вiнницькiй областi.

Пiд час перевiрки встановили, що в жовтнi 2008 року за вказiвкою керівника Стрижавської виправної колонiї Магомеда Магомаєва приховувалася втеча одного iз засуджених.

Крiм того, зазначили в Генпрокуратурi, пiд час перевірки пiдтвердилася iнформацiя про застосування фiзичного насильства та побиття в’язня працiвниками Вiнницького закладу виконання покарань №1.

Вiнницький прокурор iз нагляду за дотриманням законiв при виконаннi судових рiшень з кримiнальних справ за вказiвкою Генпрокуратури порушив кримiнальну справу за фактом перевищення службових повноважень посадовими особами Вiнницького закладу виконання покарань №1.

У Генпрокуратурi також висловили занепокоєння «неадекватною реакцiєю» на виявленi порушення законностi. Так, за даними відомства, керівник управлiння Держдепартаменту з питань виконання покарань, перебуваючи в будiвлi Генеральної прокуратури, повiдомив, що побував у Верховнiй Радi та за допомогою знайомих народних депутатiв спробує «вказати спiвробiтникам Генпрокуратури на їхнє мiсце».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG