Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 00:21

Прем’єр наполягатиме на ухвалені держбюджету-2010


Під час всеукраїнської наради у суботу у Києві, присвяченої розвитку села, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко висловила впевненість, що у Верховній Раді є наявною достатня кількість голосів для ухвалення державного бюджету на 2010 рік.

Дії Партії регіонів Прем’єр-міністр назвала смішними і безглуздими та висловила переконана, що у Верховній Раді є функціонуюча більшість: «Я знаю, у Верховній Раді є нормальна функціонуюча більшість. І якби не це смішне, безглузде блокування, усі потрібні закони уже давно були б прийняті. Тому що Верховна Рада голосує і має 240-250 голосів, щоб приймати закони».

У п’ятницю, 4 вересня, Верховна Рада закрила своє позачергове засідання після того, як депутати від Партії регіонів заблокували трибуну парламенту.

Партія регіонів уже неодноразово блокувала роботу Верховної Ради, вимагаючи ухвалити законопроект стосовно підвищення соціальних стандартів.

Прем’єр заявила також, що фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді буде ініціювати проведення скількох позачергових засідань парламенту, скільки буде потрібно, щоб законопроекти були ухвалені.

Водночас Юлія Тимошенко визнала, що існує й ризик не ухвалення держбюджету: «Ми всі спостерігаємо за тим, як частина депутатського корпусу блокує, страйкує і взагалі відверто нудьгує в парламенті... І, безумовно, це є ризиком таких політиканів на прийняття бюджету на новій основі».

За словами прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, у разі несхвалення держбюджету-2010 або його ветування Президентом, новий Президент обов’язково підпише держбюджет-2010, запропонований урядом, у лютому наступного року.

Як передбачено законодавством уряд має передати проект бюджету до Верховної Ради до 15 вересня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG