Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 11:24

«Нафтогаз» починає переговори про реструктуризацію боргів


«Нафтогаз України» починаючи з 14 вересня проведе серiю переговорiв iз кредиторами у рамках процесу реструктуризації двостороннiх боргових зобов’язань, що включають також єврооблiгацiї, термiн виплати за якими настає 30 вересня цього року.

Як повiдомили в прес-центрі НАК, компанія та її радники на сьогоднi узгоджують остаточнi деталi пропозицiї щодо реструктуризацiї боргових зобов’язань, якi будуть прийнятними та справедливими як для українського держхолдингу, так i для його iнвесторiв.

«Нафтогаз України» усвiдомлює, що дата виплати за євробондами наближається. Наша компанiя спрямовує всi зусилля на те, щоб подати чiтку та конструктивну пропозицiю власникам бондiв найближчим часом», – повідомили в прес-центрі компанії.

В оприлюдненому 2 вересня звiтi за 2008 рiк «Нафтогаз України» повiдомив, що вже розпочав переговори про реструктуризацiю зовнiшнього боргу на загальну суму 1,6 мільярда доларів.

Днями заступник голови правлiння держхолдингу НАК Iгор Дiденко повiдомив, що компанiя має намiр 14 вересня остаточно сформулювати свою пропозицiю до кредиторiв i в найкоротшi термiни розмiстити її на бiржових майданчиках.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG