Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 09:00

Нелегали з Чехії можуть безкарно повернутись додому


Сьогодні в Чеській Республіці почала діяти нова програма Міністерства внутрішніх справ, згідно з якою іноземці, які перебувають в країні нелегально, можуть безкарно повернутись додому.

Амністія може стосуватись близько 300 тисяч іноземців-нелегалів, серед них, за різними джерелами, від 40 до 60 тисяч українських громадян.

Нова програма добровільного повернення дає можливість іноземцям, у яких закінчився термін дії візи, також скористатись фінансовою підтримкою чеського уряду, щоб повернутись додому.

Іноземцям, які не мають коштів на своє утримання і добровільно звернуться до Міністерства внутрішніх справ, уряд придбає квиток на батьківщину. Одночасно їм заборонять в’їзд до Чехії на певний термін, який залежатиме від тривалості періоду нелегального проживання в Чехії.

Тим із нелегалів, які мають змогу придбати квиток додому самостійно, термін заборони на в’їзд до Чехії має бути меншим.

Нинішня програма добровільного повернення іноземців відрізняється від попередньої з лютого ц. р. тим, що тоді це стосувалося тільки легальних іноземців, яким ще й виплачували 500 євро. Тоді цим правом скористались близько 2 тисяч іноземців, переважно в’єтнамців і монголів, а також близько 100 громадян України.

За повідомленням Міністерства внутрішніх справ Чехії, чинність нової програми триватиме до 15 грудня цього року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG