Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 20:39

Фонд держмайна зволікає з зупинкою продажу Одеського припортового – позивач


Фонд державного майна відмовився вдень у середу прийняти в працівника кур’єрської служби рішення Окружного адміністративного суду Києва за вівторок, що зупиняє приватизацію Одеського припортового заводу за позовом дніпродзержинського підприємства «ДніпроАзот», повідомив адвокат позивача.

Відтак, як сказав Олексій Нижник, кур’єр мусив у присутності свідків кинути конверт із судовим рішенням у поштову скриньку в вестибулі Фонду, коли в його канцелярії документи не прийняли.

За словами адвоката, раніше вже були невдалі спроби вручити це рішення суду представникам Фонду держмайна. Зокрема, сказав він, представник Фонду брав участь у засіданні суду в вівторок, але відмовився отримати копію його рішення, про що склали окремий акт.

Адвокат також висловив у зв’язку з цим здивування заявою керівництва Фонду держмайна раніше в середу, що перешкод для продажу Одеського припортового немає.

Ідеться про заяву виконувача обов’язків голови Фонду Дмитра Парфененка, що Фонд державного майна продовжує проведення конкурсу з продажу понад 99,5% акцій Одеського припортового заводу, дотримуючись при цьому всіх вимог законодавства.

За його словами, на час його виступу, який відбувся ще до прибуття кур’єра з рішенням суду, у Фонді держмайна були відсутні будь-які судові рішення або інші документи, що забороняли б йому проводити конкурс із приватизації Одеського припортового заводу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG