Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 23:41

Уряд розраховує отримати вiд СБ ще одну позику до кінця року


Україна сподiвається до кінця нинішнього року отримати вiд Свiтового банку четверту позику на полiтику розвитку, заявляє прем’єр Юлiя Тимошенко.

«Ми високо цiнуємо ту динамiку, з якою ми спiльно готуємо (отримання) четвертої позики на полiтику розвитку i дуже сподiваємося, що цей процес завершиться успiшно, i четверта позика зможе запрацювати до кiнця року», – сказала Тимошенко на зустрiчi з вiце-президентом Свiтового банку з питань Європи та Центральної Азiї Фiлiппом Ле Уеру.

За словами прем’єра, питаннями координацiї спiвпрацi з СБ в урядi опiкуватиметься вiце-прем’єр Григорiй Немиря.

Тимошенко позитивно оцінила динаміку співпраці зі Світовим банком. «Команда Світового банку працює в Україні надзвичайно ефективно, і Україна має від цього позитивні результати», – сказала прем’єр.

Вона подякувала СБ за співпрацю в питаннях оздоровлення банків, державних закупівель, а також модернізації газотранспортної системи.

«Ми абсолютно віддані всім домовленостям і документам, які підписані в цьому напрямку», – наголосила Тимошенко.

У липні 2005 року Світовий банк виділив Україні 250 мільйонів доларів у рамках проекту «Перша позика на підтримку стратегії розвитку», на початку 2008 року – другу позику в обсязі 300 мільйонів доларів, а наприкінці 2008-го третю позику – 500 мільйонів доларів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG