Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 22:16

«Нортіма» обіцяє в суді обстоювати своє право на купівлю ОПЗ


Компанія «Нортіма», що запропонувала на конкурсі з продажу Одеського припортового заводу найбільшу ціну, але так і не була визнана переможцем, має намір домагатися в суді визнання за нею права на купівлю ОПЗ.

«Компанія «Нортіма» збирається подати до суду і відстоюватиме свої інтереси в суді, вимагаючи відшкодування збитків і примусу до укладання договору», – заявив представник «Нортіми», заступник голови правління Приватбанку Тимур Новиков.

Він також спростував звинувачення прем’єра Юлії Тимошенко в змові з іншими учасниками конкурсу з метою заниження остаточної вартості ОПЗ.

Сьогодні «Нортіма» запропонувала максимальну цiну за пакет акцій Одеського припортового – 5 мільярдів гривень, проте конкурсна комiсiя вiдмовилася визнати компанiю переможницею, а конкурс з приватизації назвала недійсним.

Як пояснив в.о. голови ФДМУ Дмитро Парфененко, запропонована цiна була неадекватною, а учасникiв конкурсу пiдозрюють у змовi. Про змову претендентiв i неприпустимiсть продажу ОПЗ за таку цiну заявила i прем’єр Юлiя Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG