Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 19:37

У делегації України в ПАРЄ нема єдності щодо санкцій до Росії


Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат-регіонал Іван Попеску повідомив Радіо Свобода, що він голосуватиме проти санкцій щодо Росії через її дії в Грузії.

Водночас він повідомив, що думки представників української делегації в ПАРЄ щодо доцільності санкцій щодо Росії розділилися.

«Я особисто буду виступати проти позбавлення голосу російської делегації, тому що коли немає повних повноважень, то не можна проводити діалог, і такі санкції є контрпродуктивними. Більше того, тільки що на комітеті з питань моніторингу абсолютна більшість проголосувала за те, щоб не позбавляти Росію права голосу», – сказав Іван Попеску.

Очікують, що Парламентська асамблея Ради Європи в Страсбурзі буде голосувати з приводу того, чи позбавляти Росію права голосу в цьому парламентському зібранні, в четвер.

Із закликом до такого покарання виступила Грузія через те, що Росія не виконала попередніх рекомендацій Ради Європи з приводу її політики на Кавказі.

Напередодні учасники осінньої сесії ПАРЄ ухвалили резолюцію, яка засуджує російську політику на Кавказі. Документ критикує Росію і фактичну владу Південної Осетії та Абхазії за те, що вони не допускають міжнародних спостерігачів у регіон. Крім цього, ПАРЄ закликає створити умови для повернення біженців, які потерпіли в результаті російсько-грузинської війни минулого року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG