Доступність посилання

ТОП новини

Чільні фінансисти «Групи семи» зустрічаються через кризу


Міністри фінансів країн «Групи семи» промислово найрозвиненіших держав світу зустрічаються в суботу в Стамбулі в Туреччині на переговори на тему економічної кризи.

Велика Британія, Італія, Канада, Німеччина, Сполучені Штати, Франція й Японія раніше допустили до свого товариства й Росію для вирішення політичних питань у форматі «Групи восьми», але найважливіші фінансово-економічні питання далі розглядають усімох.

Напередодні зустрічі Міжнародний валютний фонд оприлюднив доповідь про те, що на європейські економіки чекають іще довгі роки слабкого зростання.

У п’ятничному звіті, який засоби інформації поширили в суботу, МВФ прогнозує, що в заможніших європейських країнах, які потерпіли від кризи менше, 2010 року економіки зростуть на піввідсотка після цьогорічного скорочення на приблизно 4 відсотки.

Країни ж Середньої і Східної Європи, що розвиваються й які потерпіли значно більше, цього року зазнають скорочення економік майже на 7 відсотків, зате 2010-го їхні економіки зростуть на 1,7 відсотка.

МВФ попереджає у звіті, що економічна криза утримуватиме зростання економік на нижчому від потенціально можливого рівні ще багато років.

Крім того, безробіття в країнах зони спільної валюти євро до 2011 року зросте до майже 12 відсотків, прогнозує МВФ.
XS
SM
MD
LG