Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 01:56

Турчинов: підвищення соцстандартiв зруйнує фінансову систему


Ухвалення законопроекту про пiдвищення соцiальних стандартiв остаточно зруйнує фiнансову систему України, заявляє перший вiце-прем’єр Олександр Турчинов.

«Це не просто популiзм, це – системна антидержавницька робота, спрямована на цiлковиту дестабiлiзацiю фiнансової системи України», – сказав урядовець.

За його словами, законопроект, затверджений Верховною Радою в першому читанні й автором якого є член фракції блоку Литвина Олег Зарубінський, передбачає виділення близько 8 мільярдів гривень до кінця цього року.

Такі кошти, заявляє перший віце-прем’єр, можна знайти винятково за рахунок емісії, яка може «остаточно знищити гривню».

Також Турчинов заявив, що ухвалення цього закону в першому читанні свідчить про спільну «антидержавну» роботу представників фракції Партії регіонів і депутатів від НУНС, які підтримують Президента Віктора Ющенка.

«Можна прогнозувати: якщо й надалi оточення Президента об’єднуватиме свої зусилля з Партiєю регiонiв, спрямованi на дестабiлiзацiю ситуацiї в країнi, я не виключаю, що в разi ухвалення цього закону, Президент достроково його пiдпише – тим самим виступить як один зi спiвавторiв дестабiлiзацiї ситуацiї в країнi», – сказав перший віце-прем’єр.

Водночас перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що у разі, якщо цей законопроект буде ухвалений у цілому, то його реалізація вимагатиме близько 2,4 мільярда гривень до кінця року.

Законопроект про підвищення соціальних стандартів парламент ухвалив сьогодні 259 голосами.

Партія регіонів розраховує на ухвалення цього документа в цілому 20-23 жовтня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG