Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 03:09

Одеську «Просвіту» збираються виселити


30 вересня Одеське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка отримало повідомлення про те, що 12 жовтня Господарський суд Одеської області розгляне питання про виселення «Просвіти» з приміщення.

Голова Одеського обласної «Просвіти» Олександр Степанченко каже, що чиновники Одеської обласної ради і обласної адміністрації мотивують виселення боргом за оренду. За його словами, «декому не до вподоби активна діяльність, спрямована на популяризацію і утвердження української національної ідеї, утвердження державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам'яті, формування національної свідомості, яку товариство веде протягом багатьох років на Одещині».

Викликає подив, продовжив Степанченко, чому українське товариство «Просвіта» змушене сплачувати як комерційна структура, в той час як болгарські, єврейські, польські, грецькі та інші національно-культурні товариства міста та області сплачують за оренду за пільговим тарифом, що складає 1 гривню на рік.

«Дії чиновників свідчать про планомірне та цілеспрямоване нищення головного центру українства на Одещині», – переконаний Олександр Степанченко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG