Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:13

Турчинов заперечує наміри закрити «Флот України», Кендзьор підтверджує


Прес-служба першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова заявила в п’ятницю, що «чутки, поширені деякими ЗМІ та політиками», про те, що Турчинов дав доручення «ліквідувати» єдину в Севастополі українськомовну газету «Флот України», «не відповідають дійсності і є грубою провокацією».

Газета виходила і виходитиме, а Турчинов «вважає вкрай важливою ту місію, яку «Флот України» виконує у Севастополі, та радить політичним провокаторам не відволікати урядовців від справ своєю маячнею», мовиться в заяві.

Турчинов також сподівається, що «політики, які стали джерелом брехливої інформації, вибачаться, а ЗМІ, які її поширили, поінформують свою аудиторію про реальний стан справ».

У четвер політолог Ігор Лосєв, сам родом із Севастополя, повідомив у газеті «День», що в вересні Олександр Турчинов запропонував виконувачеві обов’язків міністра оборони Валерієві Іващенку розглянути питання про ліквідацію друкарського органу Міноборони газети «Флот України», що видається в головній базі українського військового флоту в Севастополі.

У п’ятницю, вже після заперечення прес-служби Олександра Турчинова, депутат Верховної Ради від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ярослав Кендзьор повідомив на прес-конференції, що Турчинов дійсно доручив Іващенкові визначитися з доцільністю подальшого функціонування низки підприємств, установ та організацій, підлеглих Міністерству оборони, з метою їхньої ліквідації або приватизації, своїм розпорядженням № 2504-20 від 11 вересня; при цьому до списку таких структур потрапила й газета «Флот України».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG