Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 00:58

Світ не буде вічно чекати на Іран – Клінтон


Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила, що міжнародна спільнота не чекатиме невідомо скільки на те, щоб Іран дав знати, що виконає свої міжнародні зобов’язання в ядерній галузі.

Виступаючи в неділю в Лондоні, Клінтон назвала нещодавні багатосторонні переговори щодо іранської ядерної програми конструктивним початком.

Але вона наголосила, що слів замало – Тегеран має почати діяти, щоб довести світові свої наміри.

А міністр закордонних справ Великої Британії Дейвід Мілібанд додав, що Іран не матиме кращої можливості, ніж нині, започаткувати нормальні відносини з усім світом.

Напередодні представник Ірану попередив, що його країна продовжить збагачувати уран, якщо переговори з провідними державами світу щодо його ядерної програми проваляться.

Ці держави хочуть, щоб Іран передавав свій уран для збагачення до інших країн, а сам припинив цю діяльність.

За повідомленнями після першого кола цих переговорів, що відбулося на початку жовтня, Іран у принципі погодився на це. Наступне коло переговорів має відбутися 19 жовтня.

Ядерна програма Ірану, зокрема, збагачення урану, викликають у світової спільноти побоювання, що Тегеран під прикриттям заявлених мирних цілей хоче насправді здобути ядерну зброю. Іран заперечує це й наполягає, що не відмовиться від свого права на мирний атом.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG