Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 23:17

Хоружівка попросила Ющенка залишатися Президентом якнайдовше


Президент України Віктор Ющенко виступає за демократичний шлях розвитку нашої держави, оскільки йому не байдужа доля України.

Про це глава держави заявив сьогодні, перебуваючи в рідному селі Хоружівка Недригайлівського району Сумської області.

Ющенко заявив про необхідність духовної згуртованості нації й відродження історичної пам’яті. При цьому він також підкреслив, що останні 4 роки пройшли для країни «не марно». Серед досягнень глава держави назвав і розвиток свободи слова та свободи вибору. Зокрема, Ющенко сказав, що в Україні створена система виборів, яка «дозволяє зробити вибір без фальсифікацій і тиску».

«Все залежить від виборців, якою буде Україна – завтрашньою чи вчорашньою», – сказав Президент, звертаючись до земляків.

У свою чергу громада Хоружівки попросила Ющенка залишитися якнайдовше Президентом, бо він єдиний захищає національні інтереси.

За старими українськими традиціями, Президентові України разом із благословенням односельчан вручили як символ сили хліб з печі та жменю землі з рідного села.

Сьогодні ж у Хоружівці відбувся молебень, під час якого Ющенко отримав благословення Єпископа Сумського і Охтирського УПЦКП Мефодія на участь у президентській кампанії. Владика подарував також главі держави ікону Божої Матері.

Ющенко з членами родини відвідав також могили своїх батьків – Андрія Андрійовича та Варвари Тимофіївни Ющенків на місцевому цвинтарі.

Recommended

XS
SM
MD
LG