Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 20:01

Москаль не знайшов спецслужб Росії за спиною кримських екстремістів


Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в АР Крим заперечує причетність російських спецслужб, політичних партій або окремих політиків Російської Федерації до діяльності кримських екстремістів.

Про це повідомили у Відділі зі зв`язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Криму «у зв`язку з заявою деяких кримських політиків про те, що до діяльності екстремістської організації «Ат-Такфір-Валь-Хіджра» в Криму мають відношення російські спецслужби».

Окрім цього, зазначили в кримській міліції, Верховним судом Російської Федерації на території Росії заборонена діяльність радикально-політичної партії «Хізб-ут-Тахрір» і екстремістській організації «Ат-Такфір-Валь-Хіджра».

ГУ МВС розцінює висловлювання політиків із цього приводу як «їх особисту точку зору на процеси, які відбуваються в Криму, що не має нічого спільного з офіційною позицією МВС України».

Нещодавно в Криму були затримані троє озброєних активістів радикального руху «Ат-Такфір Валь-Хіджра».

26 жовтня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що активісти «Ат-Такфір валь-Хіджра» готували вбивство лідера Меджлісу кримських татар Мустафи Джемілєва. Політик, у свою чергу заявив, що за радикальними ісламістами, які готували його вбивство, стоять російські спецслужби.
XS
SM
MD
LG