Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 15:34

Уряду рекомендують передати матерiали щодо Кислинського правоохоронцям


Головне управління державної служби рекомендує Кабінету Міністрів звернутися до Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури із проханням порушити кримінальну справу проти колишнього заступника голови Служби безпеки Андрія Кислинського.

«Ми рекомендували керівництву уряду передати матеріали (проведеного Головдержслужбою) службового розслідування Міністерству внутрішніх справ і Генеральній прокуратурі з метою можливого реагування й порушення кримінальної справи», – сказав керівник Головдержслужби Тимофій Мотренко.

За його словами, результати службового розслідування свідчать про те, що дії Кислинського при призначенні його заступником голови Секретаріату Президента й заступником голови СБУ мають ознаки злочину, передбаченого частиною 3 статті 358 Кримінального кодексу – використання свідомо підроблених документів.

«Жодних ознак вступу на iсторичний факультет (Київського національного університету імені Шевченка) ми не знайшли. Жодних документальних пiдтверджень ми не знайшли, що вiн вчився. Жодних документiв, що свiдчать про те, що вiн закiнчував, – немає. Диплом (про закiнчення унiверситету), на нашу думку, має ознаки пiдробки», – заявив Мотренко.

Президент Вiктор Ющенко звiльнив Кислинського з посади заступника глави СБУ своїм указом 13 жовтня. Причиною такого рiшення стали результати офiцiйної перевiрки наявностi у Кислинського диплома Київського нацiонального унiверситету iмені Тараса Шевченка.

Сам Кислинський наполягав на чинності свого диплома про вищу освіту.
XS
SM
MD
LG