Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 23:49

МЗС просить ЄС і НАТО надати допомогу у зв’язку з епідемією грипу


Міністерство закордонних справ України просить Європейську комісію й НАТО надати Україні гуманітарну допомогу у зв'язку з епідемією грипу А(H1N1).

У повідомленні МЗС мовиться, що на підставі положень відповідних двосторонніх документів МЗС України звернулося з проханням про надання надзвичайної гуманітарної допомоги до керівних органів ЄС і НАТО. З їхнього боку було висловлено повне розуміння ситуації, що склалася в Україні, і дані запевнення в наданні допомоги згідно із запитом української сторони».

Міністр закордонних справ Петро Порошенко підчас селекторної наради, проведеної в суботу прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, повідомив, що протягом наступного тижня Україна отримає допомогу.

Згідно з повідомленням МЗС, Міністерство охорони здоров’я України готує список необхідних ліків, медпрепаратів та обладнання.

Також МЗС звернулося до урядів країн, які вже мають досвід боротьби з епідеміями грипу й атипової вірусної пневмонії із проханням про надання консультативної допомоги.

У зв’язку з епідемією МЗС створило цілодобовий оперативний штаб. Керівником штабу є заступник міністра Олександр Купчишин. Його завданням є вирішення негайних заходів, пов’язаних з наданням Україні гуманітарної допомоги.

30 жовтня МОЗ оголосив епідемію грипу A(H1N1) в Україні.
XS
SM
MD
LG