Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 16:28

Путін знову лякає Європу Україною


Прем’єр-міністр Росії в неділю «поінформував» прем’єр-міністра Швеції, яка головує нині в Європейському Союзі, про «проблеми України з оплатою російського газу і його транзиту європейським споживачам», повідомила прес-служба російського уряду.

За цим повідомленням, під час цієї телефонної розмови Володимир Путін наголошував Фредрікові Райнфельдту про «сигнали, що надходять, серед іншого, і офіційними каналами з Києва», про «можливі проблеми з оплатою поставок російського газу».

Через це, вів далі Путін, мовляв, «можуть виникнути проблеми» із транзитом російського газу, призначеного європейським споживачам, через територію України.

Від початку цього року, коли були укладені нові українсько-російські угоди про постачання Україні російського газу і про його транзит через Україну, Москва щомісяця з наближенням терміну оплати (до 7 числа наступного місяця за газ, спожитий попереднього) заявляла, що Київ ось-ось не матиме чим заплатити. Так само щомісяця Україна заперечувала ці заяви і розплачувалася вчасно. І цього місяця Київ запевняє, що до визначеного терміну перекаже всі необхідні кошти.
XS
SM
MD
LG