Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 22:53

Делегація ВООЗ прибуває до Києва


Сьогодні до Києва прибуває делегація Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), до складу якої входять провідні експерти з питань поширення вірусних хвороб.

Про це повідомило представництво ООН в Україні, яке 1 листопада ухвалило рішення – спільно з ВООЗ надати українцям допомогу у боротьбі з поширенням грипу. За словами представника ВООЗ Ігоря Поканевича, цього року Всесвітня організація охорони здоров’я надала вичерпну інформацію українській стороні про грип A/H1N1, його профілактику та лікування.

«Ми також передали Україні 61 000 курсів лікування Озельтамівір (Таміфлю), а також тести для ідентифікації вірусу A/H1N1 в українських лабораторіях», – сказав Поканевич.

Під час нинішнього візиту делегація ВООЗ проведе переговори з керівництвом Міністрерства охорони здоров’я для отримання докладної інформації про епідемію грипу та вироблення спільних заходів для її загальмування, заявив Ігор Поканевич.

Раніше повідомлялось, що у понеділок, 2 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я направить групу експертів до України, щоб допомоги уряду України зупинити спалах грипу.

Recommended

XS
SM
MD
LG