Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 23:54

Тимошенко: Україна домовляється з Iндiєю про закупiвлю ліків


Уряд України веде переговори з Iндiєю про закупiвлю антибiотикiв широкого спектру дiї. Про це повiдомила Прем’єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко у вiвторок на нарадi з питань вжиття в Iвано-Франкiвськiй областi невiдкладних заходiв з виявлення i лiкування хворих на грип та ГРВI.

«Сьогоднi ми робимо все для того, щоб не тiльки у Швейцарiї купувати лiки, а ще i в Iндiї. I сьогоднi, i вчора ми вели такi переговори, затверджено, що завтра-пiслязавтра ми також вийдемо на масштабнi постачання з Iндiї не тiльки «Тамiфлю», а повного спектру антибiотикiв широкої дiї», – заявила Тимошенко.

За її словами, з дев’яти областей України, в яких оголошений карантин у зв’язку з епiдемiєю грипу, прирiст хворих вiдбувається лише у Волинськiй областi. Водночас в Iвано-Франкiвськiй областi, за її словами, станом на 3 листопада 60 тисяч 251 людина хвора, 54 особи перебувають у реанiмацiї, 10 – у тяжкому станi, троє – у надзвичайно тяжкому.

При цьому голова облдержадмiнiстрацiї Iвано-Франкiвська Микола Палiйчук наголосив, що з названого числа хворих 6 тисяч 156 осiб хворi на грип i бiльш як 30% з них – дiти.

За його словами, найтяжча ситуацiя в Калуському, Коломийському, Снятинському районах областi.

Recommended

XS
SM
MD
LG