Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 08:50

Тимошенко вказує на стабілізацію епідеміологічної ситуації


Під час зустрічі у понеділок у Києві з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила про «певні позитивні ознаки» стабілізації в Україні ситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ.

За її словами, пік захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні захворювання був 4 листопада, коли занедужали близько 127 тис. людей, а вже 8 листопада кількість хворих становила приблизно 32,5 тис. осіб. Водночас вона сказала, що в 17 регіонах епідеміологічний поріг залишається ще перевищеним. Як зазначила Прем’єр України, у решті «10 регіонах рівень захворюваності не досяг епідемічного порогу, і пішла на спад захворюваність».

Як повідомляє Урядовий портал, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до представників Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням допомогти забезпечити Україну вакциною від грипу A/H1N1.

«В Україні, як і у всьому світі, є потреба в протипандемічній вакцині, тому я просила би ВООЗ допомогти Україні забезпечити українських громадян цією вакциною», – заявила Юлія Тимошенко.

Міністерство охорони здоров’я підтверджує 155 випадків смерті від грипу й гострих респіраторних вірусних інфекцій станом на 9 листопада в 16 областях, Києві й Криму. З початку епідемії в Україні на грип та ГРВІ захворіли 969 тис. 247 осіб, зокрема, за останню добу 32 тис. 443 особи.
XS
SM
MD
LG