Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 02:06

Харківська облорганізація НРУ вийшла зі складу Руху


Харківська обласна організація Народного руху України вийшла зі складу Руху. Рішення про це ухвалили 13 листопада на позачерговому засідання проводу.

За повідомленням прес-служби ХОО НРУ, під час обговорення ситуації, що склалася, зокрема, було зазначено, що «центральне керівництво Руху не дослухалося до думок, викладених в ухвалі попереднього розширеного проводу ХОО НРУ від 1 листопада цього року щодо відмови підтримки Рухом кандидатом у Президенти Юлії Тимошенко на користь Віктора Ющенка. Натомість керівництво партії продовжує згубну політику щодо переорієнтації Народного Руху України з національно-демократичних засад на суто меркантильні та ліво-популістські засади на користь БЮТу та ВО «Батьківщина».

У прес-службі також зауважили, що 14 листопада 2009 року голова Харківської обласної організації НРУ Анатолій Семенченко склав із себе повноваження голови організації і вийшов із лав Народного руху України. Таку заяву Семенченко, який понад 15 років був незмінним головою цієї організації, направив до Центрального проводу НРУ.

Аналогічні заяви про вихід із лав Народного руху України також зробили більшість членів проводу ХОО НРУ, які напередодні на позачерговому засіданні проводу проголосували за вихід Харківської обласної організації НРУ з Народного руху України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG