Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 22:01

Домовленість про клімат у Копенгагені малоймовірна – представник США


Керівники країн світу навряд чи зможуть досягти обов’язкової для виконання домовленості про боротьбу з кліматичними змінами на саміті наступного місяця в столиці Данії, заявив чільний американський урядовець.

Виступаючи перед журналістами в Сингапурі після переговорів, які відбулися там у неділю між керівниками США, Китаю, Росії та інших країн, заступник радника з національної безпеки США заявив, що тепер уже «нереалістично» очікувати можливості, що таку всебічну домовленість вдасться узгодити до початку переговорів у Копенгагені 7–18 грудня.

Як заявив Майкл Фроман, тепер керівники країн світу сподіваються лише, що ці переговори стануть «важливим кроком» до майбутньої домовленості, яка встановила б обов’язкові для всіх принципи скорочення викидів парникових газів.

Переговори в Копенгагені, як планувалося, мали остаточно завершити укладання домовленості, яка б замінила Кіотський протокол про обмеження викидів парникових газів. Але деякі заможні країни і країни, що розвиваються, не можуть досягти згоди про принципи фінансування цих обмежень.

Recommended

XS
SM
MD
LG